Zarząd Regionu Pomorskiego Polski Razem wybrany!

12 kwietnia w Gdańsku, na I Zjeździe Regionalnym Polski Razem Zjednoczonej Prawicy w województwie pomorskim został wybrany Zarząd Regionalny.

Przewodniczącym Zarządu Regionalnego na Pomorzu został Piotr Walentynowicz. Wiceprzewodniczącymi zostali: Ryszard Gajda i Jarosław Dziubek. Na Sekretarza Zarządu Regionu wybrano Piotra Zwarę, a funkcję Skarbnika będzie pełnił Lucjan Nowakowski.

Nowy Przewodniczący w swoim wystąpieniu podkreślił, że głównym celem jego kadencji będzie dotarcie z informacją o podejmowanych działaniach Polski Razem, do jak największej ilości mieszkańców województwa pomorskiego. Dzięki temu pokażemy społeczeństwu, że jesteśmy partią aktywną i stanowimy realną alternatywę dla rządzącego obozu politycznego.

Podczas Zjazdu Regionalnego gośćmi specjalnymi byli Adam Bielan – Wiceprzewodniczący Zarządu Regionu Mazowieckiego oraz Stefan Gawroński Członek Zarządu Regionu Gdańskiego NSZZ „Solidarność”.

Z zaproszonymi gośćmi uczestnicy Zjazdu dyskutowali o bieżących kwestiach polityki krajowej takich jak: finansowanie zabiegów „in vitro” z publicznych pieniędzy, opodatkowanie firm zagranicznych prowadzących w Polsce działalność gospodarczą na szeroką skalę oraz szanse Zjednoczonej Prawicy w jesiennych wyborach parlamentarnych.
Kadencja wybranego Zarządu Regionalnego trwa 3 lata.

0 replies

Zostaw komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *