Okręg wyborczy 1 (Legnica)

Patryk Jurga

Prezes Zarządu Okręgowego

Marian Kostecki – Wiceprezes
Ewa Zdzienicka – Wiceprezes
Maciej Gwoździewicz – Sekretarz

Okręg wyborczy 2 (Wałbrzych)

Wojciech Murdzek

Prezes Zarządu Okręgowego

Ryszard Wawrynkiewicz – Wiceprezes
Beata Żołnieruk – Wiceprezes
Jacek Hecht – Sekretarz
Lesław Podgórski

Okręg wyborczy 3 (Wrocław)

Piotr Dytko

Prezes Zarządu Okręgowego

Andrzej Dąbrowski
Sergiusz Kmiecik
Artur Skorupka
Mateusz Stanisz

Rada Regionalna w województwie kujawsko-pomorskim

Andrzej Walkowiak

Przewodniczący Rady Regionalnej

Okręg wyborczy 5 (Toruń)

Iwona Michałek

Prezes Zarządu Okręgowego

Marek Hilderbrandt
Bartłomiej Krystek
Wojciech Kwiatkowski
Dariusz Mądrzejewski

Okręg wyborczy 4 (Bydgoszcz)

Adam Banaszak

Prezes Zarządu Okręgowego

Dariusz Laskowski
Maciej Marzec
Andrzej Walkowiak
Marcin Wroński

Rada Regionalna w województwie lubelskim

Zbigniew Wojciechowski

Przewodniczący Rady Regionalnej

Okręg wyborczy 6 (Lublin)

Andrzej Stanisławek

Prezes Zarządu Okręgowego

Wiesław Cichocki
Maria Nowińska
Dominik Pobereszko
Radosław Skrzetuski

Okręg wyborczy 7 (Chełm)

Jakub Banaszek

Prezes Zarządu Okręgowego

Radosław Klekot
Kamil Lackowski
Józef Zając

Okręg wyborczy 8 (Zielona Góra)

Artur Zasada

Prezes Zarządu Okręgowego

Leszek Gajda – Wiceprezes
Andrzej Kail – Wiceprezes
Mirosław Zelisko – Sekretarz
Robert Anacki – Skarbnik

Okręg wyborczy 9 (Łódź)

Włodzimierz Fisiak

Prezes Zarządu Okręgowego

Jakub Dębski
Hubert Gęsiarz
Włodzimierz Tomaszewski
Paweł Wiśniewski

Okręg wyborczy 10 (Piotrków Tryb.)

Piotr Kagankiewicz

Prezes Zarządu Okręgowego

Marek Chrzanowski
Józef Róg
Robert Rudnicki
Katarzyna Sosnowska

Okręg wyborczy 12 (Kraków I)

Grzegorz Gołdynia

Prezes Zarządu Okręgowego

Wojciech Kasprowski – Wiceprezes
Mirosław Nowak – Wiceprezes
Jolanta Łaski – Sekretarz

Okręg wyborczy 13 (Kraków II)

Mariusz Kękuś

Prezes Zarządu Okręgowego

Zbysław Owczarski – Wiceprezes
Marian Paciorek – Wiceprezes
Katarzyna Cyganik – Sekretarz

Okręg wyborczy 14 (Nowy Sącz)

Andrzej Gut-Mostowy

Prezes Zarządu Okręgowego

Jarosław Baziak
Maciej Rybczak

Okręg wyborczy 15 (Tarnów)

Stanisław Bukowiec

Prezes Zarządu Okręgowego

Kamil Jastrzębski
Szymon Sacha
Dawid Solak

Okręg wyborczy 16 (Płock)

Paweł Kolczyński

Prezes Zarządu Okręgowego

Marcin Flakiewicz
Andrzej Guzik
Michał Szymajda

Okręg wyborczy 17 (Radom)

Adam Bielan

Prezes Zarządu Okręgowego

Okręg wyborczy 18 (Siedlce)

Andrzej Kania
Jacek Kozaczyński

Okręg wyborczy 19 (Warszawa I)

Zbigniew Gryglas

Prezes Zarządu Okręgowego

Andrzej Chodkowski
Krzysztof Kowalski
Jacek Ozdoba

Okręg wyborczy 20 (Warszawa II)

Marcel Klinowski

Prezes Zarządu Okręgowego

Andrzej Łuszczewski
Marcin Ozdarski

Okręg wyborczy 21 (Opole)

Marcin Ociepa

Prezes Zarządu Okręgowego

Kamil Bortniczuk
Krzysztof Drynda

Okręg wyborczy 22 (Krosno)

Tomasz Legeny

Prezes Zarządu Okręgowego

Jan Czubik
Jarosław Drozdowicz
Witold Duszyński
Dorota Łukaszyk

Okręg wyborczy 23 (Rzeszów)

Stanisław Kruczek

Prezes Zarządu Okręgowego

Jarosław Angerman
Artur Burak
Waldemar Kotula
Radosław Mrozowicz

Rada Regionalna w województwie podlaskim

Stanisław Derehajło

Przewodniczący Rady Regionalnej

Okręg wyborczy 24 (Białystok)

Jacek Żalek

Prezes Zarządu Okręgowego

Szczepan Barszczewski – Wiceprezes
Halina Trawińska – Wiceprezes
Magdalena Tymińska – Sekretarz

Okręg wyborczy 25 (Gdańsk)

Karol Rabenda

Prezes Zarządu Okręgowego

Magdalena Błeńska – Wiceprezes
Jacek Pauli – Wiceprezes
Wojciech Szramowski – Sekretarz

Okręg wyborczy 26 (Gdynia)

Monika Baran

Prezes Zarządu Okręgowego

Wojciech Kotas
Marek Skiba
Adrianna Zagrobelna

Okręg wyborczy 27 (Bielsko-Biała)

Tadeusz Kopeć

Prezes Zarządu Okręgowego

Janusz Buzek – Wiceprezes
Edyta Subocz-Ostruszka – Wiceprezes
Marcin Litwin – Sekretarz
Adam Jakubiec – Skarbnik
Janusz Bury

Okręg wyborczy 28 (Częstochowa)

Paweł Ruksza

Prezes Zarządu Okręgowego

Grzegorz Dyla
Piotr Janik
Bożena Strzelecka-Kłopot

Okręg wyborczy 29 (Gliwice)

Piotr Zając

Prezes Zarządu Okręgowego

Tomasz Chojnacki
Grzegorz Kurnik
Krzysztof De Mehlem
Petros Tovmasyan

Okręg wyborczy 33 (Kielce)

Michał Cieślak

Prezes Zarządu Okręgowego

Renata Janik – Wiceprezes
Piotr Ziółkowski – Wiceprezes
Tomasz Kuśnierek – Sekretarz
Maciej Gawin – Skarbnik

Okręg wyborczy 34 (Elbląg)

Piotr Opaczewski

Prezes Zarządu Okręgowego

Wojciech Gudaczewski
Paweł Szliwiński

Okręg wyborczy 35 (Olsztyn)

Michał Wypij

Prezes Zarządu Okręgowego

Michał Krasiński – Wiceprezes
Marcin Kotowski – Sekretarz
Małgorzata Sobieska zu Schwarzenberg – Skarbnik

Okręg wyborczy 36 (Kalisz)

Grzegorz Sapiński

Prezes Zarządu Okręgowego

Marian Grzesiak
Andrzej Wojtyła

Okręg wyborczy 37 (Konin)

Marek Waszkowiak

Prezes Zarządu Okręgowego

Robert Madaliński

Okręg wyborczy 38 (Piła)

Grzegorz Piechowiak

Prezes Zarządu Okręgowego

Wiesław Maszewski
Marek Ratajczak

Okręg wyborczy 39 (Poznań)

Dariusz Lipiński

Prezes Zarządu Okręgowego

Rafał Leszczyński

Okręg wyborczy 41 (Szczecin)

Grzegorz Walter

Prezes Zarządu Okręgowego

Agnieszka Kuczaba-Wysocka
Józef Kusiak
Krzysztof Sokołowski
Marek Zakrzewski