OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Stronnictwo Konserwatywno-Ludowe dołączyło do PRJG

Jarosław Gowin, Krystyna Iglicka-Okólska i Marek Zagórski, prezes Stronnictwa Konserwatywno-Ludowego,  poinformowali na konferencji prasowej, że PRJG i SKL podjęły decyzję o połączeniu i dalszej wspólnej pracy w ramach Polski Razem Jarosława Gowina.

Komunikat PRJG i SKL

Polska Razem Jarosława Gowina i Stronnictwo Konserwatywno – Ludowe podjęły decyzję o połączeniu i dalszej wspólnej pracy w ramach Polski Razem Jarosława Gowina.

Połączenie obu partii i środowisk to efekt głębokiego przekonania o wspólnocie celów i wspólnocie ideałów. Chcemy Polski w której władze są skoncentrowane na służbie obywatelom. Chcemy Polski sprzyjającej bogaceniu się polskich rodzin. Polski zakorzenionej w tradycji i jednocześnie będącej nowoczesnym państwem z nowoczesną gospodarką. Chcemy razem tworzyć partię wrażliwą na problemy państwa i obywateli.

Nie interesują nas jałowe spory toczone przez największe partie, ale budzi nasz sprzeciw ich demagogia i nieudolność. odrzucamy język agresji i insynuacji, coraz częściej używany w naszym życiu politycznym, przyczyniający się do pogłębienia podziałów w naszym narodzie.

Naszym wspólnym zadaniem jest wdrożenie konkretnych rozwiązań, które będą odpowiedzią na najważniejsze problemy naszego państwa takie jak bezrobocie, zwłaszcza wśród młodych Polaków, związana z tym emigracja i dramatyczna sytuacja demograficzna. Wiemy jak ważni dla rozwoju kraju są przedsiębiorcy dlatego wsparcie dla nich, zniesienie sztucznych barier, ograniczających rozwój przedsiębiorczości, jest absolutnym priorytetem.

Dla obu środowisk bardzo ważne są i pozostaną sprawy rolnictwa i wsi. Jesteśmy przekonani, że w ramach jednej partii będziemy mogli skuteczniej zabiegać o interesy polskiej prowincji.

Te i inne cele będziemy od teraz realizowali wspólnie. Wierzymy, że wkrótce dołączą do nas także dawni członkowie SKL. Polska Razem Jarosława Gowina jest partią, która nawiązuje do najlepszych osiągnięć SKL.

0 replies

Zostaw komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *